ברוכים הבאים לעולם המשחקים הלימודיים של עדנה קרניאל

 • עורכת  המשחקים: עדנה קרניאל מורה בכירה למדעים

את המשחקים הלימודיים אנו מיצרים כבר למעלה מ 15 שנים, ומשחקים בהם אלפי תלמידים לאורך השנים, כיום ישנם למעלה מ 100 משחקים שונים, שמתעדכנים באופן תקופתי.
מאחורי כל משחק יש שעות רבות של עבודת מחקר, כתיבה , הגהה, תיקון של אנשי מקצוע בתחומים השונים. (מרצים דוקטורים ופרופוסורים)
את המשחקים ניתן לרכוש כאן דרך האתר או דרך יחידת השיווק שלנו לבתי ספר: דלילה ציוד הדרכה לבתי ספר

משחקים לימודיים לבתי ספר מה זה? איך זה עובד?

 • משחקים לימודיים לבתי ספר, לפעילות עם קבוצת תלמידים או בשעות פרטניות.

  משחקים לימודיים לתלמידי בתי ספר. במדעים, טכנולוגיה לכיתות א-ט
  המשחקים הינם כלי עזר מעולה, למורה ללמד ולחזור על החומר הנלמד בדרך של משחק
  מה היתרונות?
  1. תרגול וחיזוק הידע בנושאי הלימוד בבתי הספר היסודיים ובחטיבות הביניים
  2. לימוד תוך כדי משחק!
  3. משחק בקבוצה של עד 7 ילדים
  4. שאלון הכנה לפני המשחק ו5. בדיקה עצמית לאחר המשחק
  תוכלו לבחור מתוך מבחר של יותר מ100 משחקים עדכניים שונים בשלל תחומי לימוד!
  צלצלו להזמנת הדגמה חינם, בבית הספר שלכם, 
  תודה, עדנה קרניאל- משחקים לימודיים.

החזון שלנו היא לקדם את הלימוד, ולא פחות את חווית הלמידה. גם ברמת הקבוצה וגם ברמה הפרטנית. אנו רוצים להיות שותפים בגידול הדור הבא של תלמידים שאוהבים ללמוד, נהנים ללמוד ושהלימוד פותח להם צוהר אל העולם שמחוץ לבית הספר.
חשוב לנו גם שהחוויה החברתית סביב המשחק תהיה טובה, בונה ומחזקת. שחווית הלימוד תהיה עשירה ומרכבת מהלימוד עצמו וההנאה החברתית של המשחק הקבוצתי המשותף או בהקשר פרטני, ישמש כגשר שיחבר את התלמיד למורה.
המרחב החברתי שנוצר תוך כדי המשחק עשיר ומרתק כשלעצמו, הילדים מגיעים משחק מוכנים מבחינת הידע והמשחק מהווה חזרה והזדמנות לשיתופי פעולה פורים בין הילדים. גם כאשר המשחק משמש כאמצעי הלימוד וההתקשרות בלימוד הפרטני אנו רואים הנאה וחיזוקים חיובים רבים אותם מקבל התלמיד במשחקו עם המורה.

הרעיון המרכזי הוא שלימוד תוך כדי משחק היא אחת הדרכים הטובות לרכוש ידע. וכאשר הלימוד נעשה מתוך כיף, אז ההנאה שבמשחק תהיה המנוף לשתמש בידע גם במרחבים שמחוץ לבית הספר

 

אחריות על תוכן: יש מאחורי המשחקים גב איתן של אנשי מקצוע ומומחים בתחומי הידע השונים. רבים מהמשחקים מבוססים ממש על החומר הנלמד בבתי הספר וספרי הלימוד . ולמשחקים נעשית עבודת מחקר יסודית , בשיתוך פעולה עם מומחים בתחומים השונים.
אחריות על כרטיסי המשחק: יש אחריות מלאה על כרטיסי המשחק, גם במקרה שאובד כרטיס מהמשחק ניתן לקבלו בדואר (בתשלום סמלי), וכך ניתן להמשיך ולהשתמש במשחק לאורך שנים.

אנו פתוחים לשמוע מכם על נושאי הלימוד שלדעתכם חשוב שיהיה משחק עבורו, רבים מהמשחקים שלנו נוצרו בדרך זו. מחכים לשמוע מכם: עדנה קרניאל 052-2248217

משחקים לימודיים לבתי ספר מה זה? איך זה עובד?

משחק קבוצתי 90%
חזרה על נושאי הלימוד 95%
משחק תחרותי ומאתגר 85%
משחק ללא מחשב 100%

הצוות מאחורי המשחקים

עדנה קרניאל- יוצרת ועורכת המשחקים

חנכת ומורה למדעים בכירה בגמלאות, עם הרבה יצירתיות ואהבה לילדים ולטבע. ממציאה לנו משחקים כדי לקדם את הלימוד וההבנה של נושאי הלימוד השונים לכל הגילאים

צוות מדעי ויועצים: